Portfolio

Ik werkte met Han bij diverse feesten waar we de catering verzorgden. Kleine maar ook grote partijen +500 personen. Steeds creatief, punctueel en stressbestendig.
Ik zie hem graag terug….

Karl SmetCook4u

Flexibel ingesteld,optimistisch en klantgerichte Chef. Met een passie voor Bourgondisch koken en toch vakbekwaam in de Haute Cuisine keuken.

Kevin GeerlingConstant in Beweging

– Constant in beweging Culinair bv Arnhem http://www.constantinbeweging.nl

– Camping De Paal Bergeijk https://www.depaal.nl

– Brasserie Flor Beerse (Be) http://www.brasserieflor.be

– Auberge De Campveerse Toren Veere https://www.campveersetoren.nl

– Hutten Catering  Veghel https://www.hutten.eu

– Blue Collar Hotel Eindhoven http://www.bluecollarhotel.nl/

– Hoge Hotelschool Maastricht Maastricht http://www.hotelschoolmaastricht.nl/

– Catering KS&B Wamel http://www.catering-ksenb.eu

– La Casserole Best https://www.la-casserole.nl/

– Equinox N.V. Wijnegem (Be) http://www.equinox.be

– Brasserie Anno 1907 https://anno1907.be

– Hotel Restaurant La Sonnerie Son en Breugel https://www.sonnerie.nl

– Gertrudahoeve Son http://www.gertrudahoeve.nl/

– Cater Events Geldrop https://caterevents.nl

– Movico (tijdens elke Tour de France Nederland, Frankrijk, Monaco, Zwitserland, Spanje, Italië, Luxemburg, Oostenrijk, Andorra, België, …) http://www.movico.nl/nl

– A Matter of Taste Amsterdam http://www.taste.nl/

– Realfood Restaurant Andersom Aalst https://www.facebook.com/realfoodrestaurant

– Cook4U Mol (BE) http://www.cook4u.be/

– Culinair Butenkoken El Hambre Tilburg http://www.el-hambre.nl/

– MECCO (Olympische spelen Londen) Banbury (UK) http://www.mecco.co.uk/

– Brasserie de Keyzer Amsterdam http://www.brasseriekeyzer.nl

– Josephines – Antwerpen (BE) http://www.josephines.be/nl/

– Hippodroom Antwerpen (BE) http://www.hippodroom.be/

– El-Hambre Culinair Buitenkoken Delft https//www.el-hambre.nl

–  Outdoor Chef Benelux bv (BBQ’s) Breda http://www.outdoorchef.com

– Saen Catering Wormerveer http://www.saencatering.nl/

– Dave’s Cuisine Assendelft http://www.davescuisine.nl/

– Catering Streekkoken Wagenberg http://www.streekkoken.nl

– Intratuin Halsteren, Maastricht, … http://www.intratuin.nl

– Landal Het Vennenbos Hapert http://www.landal.nl/nl-nl/bungalowparken/nederland/brabant/het-vennenbos

– Equinox Wijnegem (BE) http://www.equinox.be

– Il Cavallino Amsterdam http://www.ilcavallino.nl/

– MV Multimeat Ranst (BE)

– De Cocotte Aartselaar (BE) http://www.decocotte.be/

– Jules Verne Arnhem http://www.julesverne.nl/

– Grace Kelley Rotterdam http://www.gracekelly.nl/

– Di Licata Achel (BE) http://www.DiLicata.com

– Euromast Rotterdam http://www.euromast.nl/

– Boondocks Wichelen (BE) http://www.boondocks.be/

– Raderstoomboot De Majesteit Rotterdam http://www.raderstoomboot.nl/

– Zantfoort aan de Eem Amersfoort http://www.zandfoort.nl

– Lounge Restaurant Pure Food Maarheeze http://www.pure-food.nl

– Eetcafé Jansen & Jansen Schijndel http://www.jansenenjansen.nu

– Albron Party Productions Nieuwegein http://www.albron.nl

– Hotels van Oranje Noordwijk http://www.hotelsvanoranje.com

– Oseven Happening & Food Nieuw Vennep http://www.oseven.com

– Keukenzaak Mandemakers http://www.mandemakers.nl

– Bedrijfsrest. Shell International bv Den Haag http://www.shell.nl

– Catering bedrijf Koken is Passie Vorstenbosch http://www.kokenispassie.nl

– BBQ Live Fire Concepts Veldhoven http://www.livefireconcepts.com

– Landgoed Groenhoven Bruchem http://www.landgoedgroenhoven.nl